Ingrida Gerbutavičiūtė taps žinomo Vokietijos šokio centro „tanzhaus nrw“ vadove

Šokio kritikė, dramaturgė bei Lietuvos ir tarptautinių projektų prodiuserė Ingrida Gerbutavičiūtė yra išrinkta 2022-2025 metais vadovauti žinomam Vokietijos šokio centrui „tanzhaus nrw“ (Diuseldorfas).

Ingrida pradėjo savo profesinį kelią šokio kritikos ir dramaturgijos srityje Lietuvoje, taip pat ji dėstė gausybę teorinių disciplinų apie šokį ir vadovavo LMTA Šokio ir judesio katedrai. Kartu su Lietuvos šokio informacijos centru ji įgyvendino svarbų šokio kritikai projektą Šokis žodžiu – ne[w]kritika bei padėjo koordinuoti Lietuvos šokio platformas ir kitus vykdomus projektus.

Ji tęsė savo karjerą Vokietijoje, prodiusavo vietinių menininkų darbus, buvo tarptautinių šokio festivalių ir platformų komisijų nare. Nepaisant gyvenimo kitoje šalyje, Ingrida nenutraukė ryšių ir bendradarbiavimo su Lietuvos šokio bendruomene.

Lietuvos šokio informacijos centro komanda nuoširdžiai džiaugiasi ir sveikina Ingridą su tokiu reikšmingu žingsniu! tanzhaus nrw yra žinomas šokio centras visoje Europoje, organizuojantis įvairius tarptautinius projektus, rezidencijas, kas antrus metus priimantis didžiausios šokio bienalės tanzmesse nrw svečius iš viso pasaulio.

Skaityti daugiau