AURA 30 | CLARA GIAMBINO ir LUDOVICO MURGIA – „SUŽEISTAS ELNIAS“ (Prancūzija, Italija)

  • Data: 2020 m. spalio 3 d. 19:00
  • Vieta: Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71), Didžioji salė
  • Trukmė: 40'

Choreografija: Clara Giambino ir Blake Seidel
Šokėjai: Clara Giambino ir Ludovico Murgia
Kostiumai: Kristina Čyžiūtė
Muzika: Clara Giambino


Miško archyvas nuotr.

Pavadinimas „Sužeistas elnias“ yra įkvėptas dailininkės Fridos Kahlo to paties pavadinimo paveikslo, simbolizuojančio nusivylimą ir emocijas, kylančias iš fizinių kančių ir negailestingo likimo. Nuolat kęsdama jaunystėje per tramvajaus avariją nepagydomai sužalotos kojos skausmus, kartu su savo vyru F. Kahlo menininkė nugyveno išskirtinai spalvingą gyvenimą ir paliko įspūdingą meno kūrinių kolekciją. Spektaklio kūrėjai tikisi, kad jų choreografiniai ieškojimai taps būdu susitapatinti su aistringus santykius puoselėjusia menininkų pora, pasisemti troškimo gyventi bei praturtinti savąjį „aš“.

Clara Giambino (Prancūzija) ir Blake Seidel (JAV) – šiuolaikinio šokio profesionalai ir choreografai. Duetas susipažino 2016-ais metais Izraelyje, Tarptautinėje šokio kelionės programoje Kibbutz Gaaton miestelyje. Iškart pajutę artistinį ryšį, pradėjo kurti naują choreografiją duetui. Jų aistra stipriam fiziškumui, originalioms kūno galimybėms, subtilumas detalėms padėjo sukurti stiprius šokio spektaklius, auditorijai perteikiančius tyras emocijas.


Miško archyvas nuotr.

Po mokymų Izraelyje, 2017-ais metais, Clara ir Blake prisijungė prie šokio teatro AURA. Abu šokėjai tęsė savo, kaip choreografų darbą ir savo kūrybą pristatė šiose šalyse: Lietuvoje, Meksikoje, Kinijoje ir Bulgarijoje.

* Laikantis šiuo metu galiojančių saugumo reikalavimų bei rekomendacijų, renginio metu žiūrovų prašoma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes.

Bilietai: Bilietai netrukus pasirodys TIKETA prekyboje.