AURA’29: DUETAS ŽIGAN KRAJNČAN IR GAŠPER KUNŠEK | Slovėnija

  • Data: 2019 m. spalio 4 d. 18:00
  • Vieta: Anykščių kultūros centras, A. Baranausko a. 2, Anykščiai
  • Premjera: 2017
  • Trukmė: 45'

ATEIVIŲ EKSPRESAS 


Nuotraukos: Borut Bučinel

2017 m. „Ateivių ekspresas“ buvo parodytas „Aerowaves“ festivalyje.

Choreografija ir atlikimas: Žigan Krajnčan ir Gašper Kunšek
Šviesų dizainas: Borut Bučinel
Mentorius: Kaja Lorenci
Prodiuseris: Nataša Zavolovšek
Produkcija: Flota, Ljubljana
Koprodukcija: Plesni teater Ljubljana

„Ateivių ekspresas“ – tai nuolat besikeičiantis spektaklis arba dar tiksliau: struktūrizuota improvizacija, kurios sandara yra pritaikoma ir keičiama su kiekvienu pasirodymu. Šis metodas ir šokėjams, ir pačiam spektakliui  suteikia galimybę kartu mokytis ir augti, kaskart siekiant naujų aukštumų, tačiau išlaikant bendras šaknis. Vidinė savitarpio kūrimo sąlyga yra DRAUGIŠKUMAS, nes viskas prasidėjo nuo draugystės, kuri ir toliau sėkmingai vystosi. Pagrindinė spektaklio būsena yra draugystės duetas, atveriantis duris trio. Borut Bučinel šviesos atveria skirtingą požiūrį į erdvę bei tamsos ir šviesos žaidimus.

Nors žiūrovų reakcijos gali būti skirtingos, kai kurie dalykai yra visuomet suprantami vienodai. TELEPATIJA tarp šokėjų persiduoda ir žiūrovams. Siekdamas bendros protinės ir dvasinės išraiškos (angliškai „išraiška“ –  EXPression), šis spektaklis ieško vidinių žmogaus išraiškos šablonų, buvimo kartu bei draugystės modelių.

ŽIGAN KRAJNČAN IR GAŠPER KUNŠEK

„Alien Express“ yra nedidelė kompanija, kuri savo veiklą pradėjo su tokio pačio pavadinimo pasirodymu „Alien Express“. Šokėjai šoka hiphopo, laisvo stiliaus ir šiuolaikinio šokio stiliuose, jie yra daugelio kovų ir konkursų nugalėtojai ir už savo darbą yra apdovanoti daugybe apdovanojimų.

Rėmėjai: Liublianos miesto savivaldybė, Slovėnijos Respublikos kultūros ministerija