AURA’29: Premjera! Kauno šokio teatras AURA | Lietuva

  • Data: 2019 m. spalio 3 d. 19:00
  • Vieta: Verslo lyderių centras BLC, K. Donelaičio g. 62/V. Putvinskio g. 53, Kaunas
  • Premjera: 2019
  • Trukmė: 60'

OH2


Sigel Eschkol nuotraukos

Konceptas ir choreografija: Christine Bonansea
Atlikimas Kauno šokio teatras „Aura“
Muzika: Nicole Carroll
Video instaliacija: Yoann Trellu
Šviesų dizainas: Asier Solana

Ką reiškia būti žmogumi? Kaip mes kartu egzistuojame kaip atskiros būtybės ir kaip viena esybė? Kaip mes suprantame žmogiškumą? Mes visi esame nulemti mūsų istorijos, aplinkos, išsilavinimo. Mūsų suvokimas yra kodifikuotas! Bet nepaisant to, mes taip pat turime galimybę įvertinti savo realybę iš naujo.

„OH-2“ – tai multimedijos kūrinys, sukurtas bendradarbiaujant su vizualaus meno kūrėju Yoann Trell ir kompozitore Nicole Carroll.  Spektaklis yra įkvėptas Friedricho Nietzsche’o knygos „Žmogiška, pernelyg žmogiška“, kurioje jis susistemina mintis apie metafiziką, etiką, konfliktus ir moralę kaip išplėstinius aforizmus.

CHRISTINE BONANSEA

Christine Bonansea Saulut – JAV ir Europos šokėja bei choreografė, turinti 17 metų tarptautinę judesio kūrinių kūrimo, režisavimo / choreografijos ir atlikimo patirtį. Ji kuria pasirodymus, instaliacijas ir filmus. Nuo 2010 m. yra trupės „Christine Bonansea“ meno vadovė. Studijavusi moderniąją literatūrą Paryžiaus Sorbonos universitete, ji kaip pagrindinius įkvėpėjus mini rašytojus ir filosofus.