Festivalis IŠEITIES TAŠKAS: Greta Grinevičiūtė. Šokis dulkių siurbliui ir tėčiui

  • Data: 2018 m. rugsėjo 18 d. 18:00
  • Vieta: Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A, 44297 Kaunas
  • Trukmė: 60'

Režisierius – Paulius Markevičius
Idėjos autorė, choreografė ir atlikėja – Greta Grinevičiūtė
Dramaturgė – Kristina Steiblytė
Kompozitorius – Vladas Dieninis
Šviesų dailininkas – Julius Kuršis
Kostiumų dailininkė – Rūta Kyguolytė
Video autorė – Saulė Bliuvaitė
Operatorė – Vismantė Ruzgaitė
Video šviesų dailininkas – Jurgis Matulevičius
Prodiuserė – Rusnė Kregždaitė

Šokėja ir choreografė Greta Grinevičiūtė spektaklyje „Šokis dulkių siurbliui ir tėčiui“ kviečia žvilgtelėti į privačią moters erdvę, kurioje ir kurią nuolat veikia ir keičia buitis, santykiai ir šokis.

Spektaklio centre – moteris. Jauna, patraukli, talentinga. Ji yra ir mergaitė, ir kūrėja, ir svetimų idėjų įgyvendintoja, ir pati sau viršininkė, ir sekso simbolis, ir sekso objektas, ir subjektas… Moteris, ieškanti kelių į meilę ir bendrystę, bet vis grįžtanti ten, kur tarpsta gerai pažįstama vienatvė. Kurianti moteris, mėginanti nepasiduoti spaudimui investuoti į įvaizdį, ne į meną. Čia, savo erdvėje, kamuojama vidinių prieštaravimų, aplinkos lūkesčių ir savo asmeninių aistrų neatitikimo, ieškodama teisingiausio ir įdomiausio būdo ji stengiasi kurti savo gyvenimą.

„Šokyje dulkių siurbliui ir tėčiui“ pinasi autobiografiniai pasakojimai, televizija, kinas, literatūra, teatras, šokis, kadaise tėčio klausyta muzika ir fantazija. Patirtas, pažįstamas pasaulis yra greta išgalvoto. O centre, pati įsukusi tą sūkurį, bet nebetūnai jį vis dar kontroliuojanti, – šokanti moteris.