JUDESIO ERDVĖ: Debesų žaidynės

  • Data: 2019 m. sausio 22 d. 14:00
  • Vieta: Menų spaustuvės Kišeninė salė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius
  • Trukmė: 40'

Interaktyvus šokio ir judesio spektaklis 18-24 mėnesių kūdikiams

Spektaklis rodomas:

2019 Sausio 22 d. 14:00
2019 Sausio 22 d. 15:00
2019 Sausio 22 d. 17:00
2019 Sausio 22 d. 18:00

spektaklio choreografė ir režisierė – Laura Geraščenko

scenografė ir kostiumų dailininkė – Angelina Furmaniuk – Savickienė

muzikos autorius – Kristijonas Lučinskas

šokėjai ir aktoriai: Kamilė Andriuškaitė, Darius Berulis, Elinga Serapinaitė, Jonas Viršilas

organizatorius – šokio teatras „Judesio erdvė“

Šokio teatras „Judesio Erdvė“ pristato „Debesų žaidynes“ – interaktyvų šokio ir judesio spektaklį, skirtą 18-24 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams. Tai antroji spektaklių kūdikiams trilogijos dalis. ,,Debesų gaudyklės“ tęsinyje žiūrovų lauks keturi aktoriai, kurie tapo Debesų šeima – Tėtis, Mama ir du vaikai. Per muzikos garsus, besikeičiančias šviesas ir objektus, kūdikiai ir tėveliai bus įtraukti į sekamą istoriją – apie tai, kaip Debesis Tėtis ir Debesis Mama, pažadinti lietaus garsų, pradeda dar vieną dieną, kaip sekasi ryte pabudinti savo vaikus, kaip ieškomi kasdieniai kompromisai ir apie tai, kaip gera šnekučiuojantis gerti rytinę lietaus arbatą.

Pagrindinė spektaklio idėja – sukurti saugią erdvę, kurioje kūdikiai nuo spektaklio pradžios gali eksperimentuoti, laisvai judėti ir žaisti kartu su aktoriais, kurioje lavinamas jų smalsumas, judrumas, kuriamas tarpusavio ryšys.

Būtent 18-24 mėnesių amžiaus laikotarpyje vystosi kūdikio suvokimas ,,kas aš?“ ir ,,kas čia?“. Antrąja spektaklių trilogijos dalimi norima pabrėžti šeimos svarbą vaiko gyvenime. Šeima – tai vaiko saugumo ir meilės šaltinis bei pamatas. Tėveliams žaidžiant su vaikais, skiriant jiems savo laiko, ugdomas bendrumo jausmas. Tokiu amžiaus laikotarpiu ypač svarbus tėvų buvimas šalia ir vaiko atradimų patvirtinimas.