Kolega iš kitos genties. Austėjos Vilkaitytės kuruota renginių programa

  • Data: 2019 m. sausio 9 d. 14:00
  • Vieta: Nacionalinė dailės galerija
  • Premjera: 2018
  • Trukmė: 2,5 h

Menininkė Austėja Vilkaitytė įgyvendinant projektą „Kolega iš kitos genties“ pakvietė dalyvauti įmonės Vinted komandą, verslo konsultantę Indrą Bukauskienę ir buvusią verslininkę Dalę Ruplėnienę. Kartu su kviestais dalyviais ji parengė performansų, konsultacijų, diskusijų ir užsiėmimų programą, vykstančią gruodžio 13 d., gruodžio 18 d., sausio 9 d ir sausio 10 d.

Sausio 9 d., trečiadienis
14.00–15.00 val. Antras aukštas, pietinis vestibiulis. Dalė Ruplėnienė. „Suomijos“ metamorfozė, II kostiumėlis
14.00–15.30 val. Antras aukštas, šiaurinis vestibiulis. Indra Bukauskienė. Asmeninės pardavimo konsultacijos.
16.00–16.30 val. VI salė. Indra Bukauskienė. Gibberish meditacija

Sausio 10 d., ketvirtadienis
17.00–18.00 val. Antras aukštas, pietinis vestibiulis. Dalė Ruplėnienė. „Suomijos“ metamorfozė, I kostiumėlis
17.00–18.30 val. Antras aukštas, šiaurinis vestibiulis. Indra Bukauskienė. Asmeninės pardavimo konsultacijos
18.30–19.30 val. VII salė. Vinted komandos diskusija „Strategija – tai kūryba“. Dalyvauja Milda Mitkutė, Mindaugas Kuprionis, Mindaugas Mozūras, Modestas Tursa, Viktorija Jaksebagaitė

Dalės Ruplėnienės dviejų dalių performansas „Suomijos“ metamorfozė“

Dalė Ruplėnienė prisimena tolimą praeitį – laikus, kai turėjo drabužių parduotuvę pavadinimu „Suomija“, iš kurios dabar telikę du kostiumėliai. Kaip ir daugelis smulkaus verslo parduotuvių, „Suomija“ užsidarė „Akropolio“ įsikūrimo pradžioje. Tačiau dar likus dvejiems metams iki uždarymo, Dalė pastebėjo, kad jai patinka rūpintis žmonėmis, ir parduotuvę papildė SPA centru. Jau uždariusi parduotuvę, moteris ėmė domėtis holodinamika, kurios seminarus veda iki šiol. „Jei ne holodinamika, manęs čia nebūtų. Tad greičiau reikėtų kalbėti apie „Suomijos“ metamorfozę į holodinamiką“, – sako Dalė Ruplėnienė. Parodos laikotarpiu ji atliks performansą, kurio metu jos kūnas kaip tranzistorius gaudys „Suomijos“ parduotuvės laikų kostiumėlių telepatinį balsą.

Indra Bukauskienė. Asmeninės pardavimo konsultacijos
Baigusi medicinos ir verslo mokslus, Indra Bukauskienė teikia asmenines konsultacijas. Pardavimo didinimo konsultacijose ji moko, kaip pakelti produkto vertę veikiant pirkėjo emocijas, o konsultacijoje Transessence gilinasi į psichologines problemas, asmenines situacijas ir santykius. Nacionalinėje dailės galerijoje vykstančiose konsultacijose žiūrovas galės pasirinkti vieną iš dviejų variantų. „Žmogaus potencialas yra beribis, mano darbas – padėti pamatyti tas galimybes“, – sako Indra Bukauskienė.
Į konsultacijas prašome iš anksto užsirašyti telefonu +370 675 10015 arba el. paštu egle@ndg.lt

Indra Bukauskienė. Gibberish meditacija
Parodoje žiūrovai bus kviečiami išbandyti specialiai vakariečiams sukurtą meditaciją (trumpą jos versiją). Vakariečiams adaptuotos meditacijos yra aktyvios, skirtos dėmesiui sutelkti į kūną ir protui pailsėti. 25 minutes trunkanti meditacija, susidedanti iš judesių, nesąmoningo kalbėjimo ir tylos, padės kitaip pažvelgti į artėjantį vakarą, kitaip suvokti aplankytą parodą ir joje sutiktus kūnus. Prieš meditaciją Indra Bukauskienė pasidalins asmenine istorija, kaip nuo verslo perėjo prie meno formuoti save. „Galva sudaro tik penktadalį kūno. Jei naudosime visą kūną, išjungsime „radiją“ – savo neramų, nuolat pavargusį protą ir gebėsime nueiti į tylą. Tyla yra svarbi – pabuvę joje, galime pažvelgti į situacijas nauju žvilgsniu, atrasti naujus sprendimus ar naujus būdus sprendžiant vidinį konfliktą “, – teigia Indra Bukauskienė.

Vinted komandos diskusija „Strategija – tai kūryba“

Vinted – tai įmonė startuolė. Kaip ir daugumos startuolių, jos verslo modelis yra nepatikrintas, o likimas – sunkiai prognozuojamas: galimas ir spartus augimas, ir netikėtas nuopuolis. Per diskusiją Vinted komandos nariai papasakos, kas juos paskatino įsijungti į įmonę, su kokiais iššūkiais susiduria vystydami verslą, kaip kūrybiškai plėtoti verslo strategijas ir įveikti nežinomos ateities baimę. Taip pat kartu su menininke Austėja Vilkaityte komanda diskutuos, kiek verslininke yra menininko ir kiek menininke – verslininko, kas sieja startuolio gyvenimo būdą ir menininko kasdienybę. Diskusija vyks du kartus, kiekvienos diskusijos dalyviai, vieta ir data nurodyti programoje. Klausytojai bus kviečiami laisvai įsitraukti į diskusiją.

Bilietai: