Naujojo Cirko savaitgalis: Meteoras | Cie Aléas (Prancūzija)

  • Data: 2020 m. rugsėjo 11 d. 21:00
  • Vieta: Lukiškių kalėjimo cerkvė
  • Premjera: 2018
  • Trukmė: 35'
DF
Df
kūrėjai: Frédéric Arsenault ir Mathilde Arsenault-Van Volsem
žvilgsnis iš šalies: Pierre Déaux
garsas: Julien Vadet
šviesos: Michaël Philis
konstrukcija: Quentin Paulhiac
padėka: Arnaud Anckaert, Alexandre Denis, José Froment, Marie Letellier, Gilles Olivesi ir Andrew Steggall
prodiusavimas: Mélanie Vadet, Emeline Févotte
Vyro kūnas, moters kūnas ir kopėčios. Šioje dviejų kūrėjų kelių sankirtoje gimsta erdvė tyrinėti kiekvienam žmogiškajam santykiui būdingą painiavą, balansavimą tarp poreikio vienas kitam ir sunkumų, kylančių mėginant į priekį judėti drauge. Kopėčių viršuje vietos dviems – per mažai. Ar vienas kitam jie liks varžovais, ar virs vienu kūnu?
„Meteoras“ sukuria dviejų žmonių akistatą su jų pačių kūnų daiktiškumu, aistromis, pažeidžiamumu, galia, svaiguliu, malonumu ir prieštaravimais. Nuo kopėčių apačios iki viršaus ir atgal jie nepailstamai kopia ir leidžiasi skersiniais, mažumėlę panašūs į laimingą Sizifą.
„Cie Aléas“ – Frédérico Arsenault ir Mathilde Arsenault Van Volsem įkurta cirko kompanija, veikianti Prancūzijoje esančiame Cenne-Monestiés miestelyje. „Meteoras“ – jų antrasis projektas, dienos šviesą išvydęs 2018 m.
Bilietai: nuo €13,20

rekomenduojamas amžius: 6+

20 % nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems (1 bilietui).
Speciali nuolaida – teatro ir šokio specialybių moksleiviams ir studentams bei scenos meno profesionalams (nuolaida taikoma 1 bilietui; tik Menų spaustuvės kasoje, pateikus pažymėjimą).
Bilietai parduodami TIKETA ir Menų spaustuvės kasose. TIKETA taiko papildomus mokesčius.
Dėl COVID-19 situacijos renginiuose gali būti privalomos specialiosios higienos priemonės bei taikomi žiūrovų vietų ribojimai.