Naujojo Cirko Savaitgalis: Stipruolis / Lidija | Agit-Cirk (Suomija)

  • Data: 2020 m. rugsėjo 11 d. 19:15
  • Vieta: Menų spaustuvės 6 scena (kiemas)
  • Premjera: 2018
  • Trukmė: 90'
DF
DF
„STIPRUOLIS“:
autorius ir atlikėjas: Sasu Peistola
režisūra: Sasu Peistola and Sakari Männistö
dramaturgija: Sakari Männistö
tekstai: Sasu Peistola
vertimas į anglų kalbą: Sakari Männistö
kostiumų dizainas: Kaisa Kemikoski
asistavimas: Kaisa Kemikoski
DF
„LIDIJA“:
autorė ir atlikėja: Jenni Lehtinen
choreografija: Natasha Lommi
garsas: Janne Hast
žvilgsnis iš šalies: Natasha Lommi ir Tuomas Vuorinen
kostiumų dizainas: Johanna Lehtinen
scenografija: Jenni Lehtinen
asistavimas: Kaisa Kemikoski
Šiuolaikinis cirkas kupolinėje palapinėje, dviejų monospektaklių junginys: kiekvienas „Stipruolio“ ir „Lidijos“ pasirodymas vyksta intymioje mažos palapinės erdvėje, visiškai greta žiūrovų. „Stipruolis“ – cirko monospektaklis, vaizduojantis kvapą gniaužiančius praeities epochų talentų pasirodymus. „Lidija“ – akrobatės Jenni Lehtinen solo kūrinys, kuriame po cirko palapinę artistė juda naudodama medines kupolo konstrukcijas. Abu pasirodymai skirtingai įtraukia publiką ir kviečia žiūrovus patirti pasirodymą iš labai arti. Bendras šių kūrėjų pasirodymas subtiliai atnaujina suomių cirko kultūrines tradicijas, stilingai perkeldamas jas į šiuos laikus.​
„Agit-Cirk“ yra cirko meno ir muzikos asociacija, įkurta 2005 m. „Agit-Cirk“ nariai kuria cirko, muzikos ir poezijos srityse, o savo misija įvardina unikalių ir modernių, aukšto lygio tarpdisciplininių cirko spektaklių kūrimą. Vienas iš jų tikslų – supažindinti publiką su cirko menu rengiant pasirodymus tokiose vietose ir renginiuose, kur šiuolaikinis cirkas dar nėra regėtas. „Agit-Cirk“ pasirodymai jau pažįstami Skandinavijos, Europos, Rusijos, Naujosios Zelandijos ir JAV publikai.
Bilietai: Nuo 11,20€
rekomenduojamas amžius: 10+
20 % nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems (1 bilietui).
Speciali nuolaida – teatro ir šokio specialybių moksleiviams ir studentams bei scenos meno profesionalams (nuolaida taikoma 1 bilietui; tik Menų spaustuvės kasoje, pateikus pažymėjimą).
Bilietai parduodami TIKETA ir Menų spaustuvės kasose. TIKETA taiko papildomus mokesčius.
Dėl COVID-19 situacijos renginiuose gali būti privalomos specialiosios higienos priemonės bei taikomi žiūrovų vietų ribojimai.