Naujojo cirko savatgalis: Molio žmogus | Le Jardin des Délices (Prancūzija)

  • Data: 2020 m. rugsėjo 10 d. 18:00
  • Vieta: Lukiskiu Tardymo Izoliatorius - Kalejimas
  • Premjera: 2014
  • Trukmė: 50'
dfdf
Kūrėjai: Nathan Israël and Luna Rousseau
Idėja ir interpretacija: Nathan Israël
Režisūra, dramaturgija, scenografija ir balsas: Luna Rousseau
Tekstas: Claude Louis-Combet
Muzika: Théó Girard
Šviesos: Patrice Besombes
Kūrėjų padėka: Vincent Maire
Molio žmogus – mitinė figūra, egzistuojanti kiekviename iš mūsų; pirmykštė būtybė, nepaliaujamai kovojanti, norinti gyventi, stovėti, kalbėti. Jis – žonglierius, vis metantis kamuoliuką, kai viskas krinta, medis, nuolat augantis, kol viskas aplinkui sminga į žemę.
„Molio žmogus“ – skulptūriškas, jausmingas, tamsus, šiek tiek juokingas ir labai intensyvus fizinis pasirodymas, atsigręžiantis į egzistencinius klausimus, nuo kurių dažnai stengiamės laikytis atstumo: sielos vienatvę, nuopuolio siaubą ir neramų norą sugrįžti atgal į žemę.
Le Jardin des Délices (pranc. – „Malonumų sodas“) – prancūzų cirko kompanija, įkurta Nathano Israël ir Lunos Rousseau. Abu jie – bendrakūrėjai: Nathanas – atlikėjas scenoje, Luna – režisierė. Le Jardin des Délices pasitelkdami humorą dirba su pabaisos idėja, kurią galima interpretuoti kaip individą, netelpantį į normalumo apibrėžimą. Anot kūrėjų, tai – ir tikrų tikriausias cirko artisto apibūdinimas.
Bilietai: nuo 13,20€

Rekomenduojamas amžius: 10+

20 % nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems (1 bilietui).
Speciali nuolaida – teatro ir šokio specialybių moksleiviams ir studentams bei scenos meno profesionalams (nuolaida taikoma 1 bilietui; tik Menų spaustuvės kasoje, pateikus pažymėjimą).
Bilietai parduodami TIKETA ir Menų spaustuvės kasose. TIKETA taiko papildomus mokesčius.
Dėl COVID-19 situacijos renginiuose gali būti privalomos specialiosios higienos priemonės bei taikomi žiūrovų vietų ribojimai.