Phil Von solo „Prarastas ir atrastas žmogus“

  • Data: 2019 m. kovo 3 d. 19:00
  • Vieta: MO muziejus, didžioji salė
  • Premjera: 2019

Autorius ir atlikėjas: Phil Von
Regard extérieur: Sakurako

Šviesų dailininkas: Norvydas Birulis
Garso inžinierius: Zenitas Amanitovas
Kostiumo dizainierė: Kristina Gudaitė

Nuotraukoje: Foto: Tomas Kurkinas. Kostiumas: Kristina Gudaitė. Makeup: Jūratė Mua

Per trisdešimtį kūrybinės veiklos metų prancūzų kompozitorius, šokėjas ir aktorius Phil Von savo darbus žiūrovams yra pristatęs įvairiausiose teatrų bei koncertų rūmų scenose ir netikėtose erdvėse Europoje ir už jos ribų.

Muziko vardas yra taip pat siejamas su klasikinio flamenko šokiu ir su savita „elektro-flamenko” technika, kurios stilių Phil Von sukūrė ir išplėtojo su devintojo pereito amžiaus dešimtmetyje Londone įkurta teatro muzikos trupe „Von Magnet“, savo performansais pelniusia muzikos, performansų ir teatro žinovų pripažinimą visoje Europoje.

Pažinčiai su Lietuva Phil Von sukūrė muzikinį ir dramaturginį auto-portretą, kuriame teatralizuotą šokį kompozitorius atliks pagal savo paties sukurtą muziką bei atliekant savo sukurtas dainas.

Mono spektaklyje „Prarastas ir atrastas žmogus” autorius pasakoja apie vienišo ir likimą kvestionuojančio vyro transformaciją. „Siekiant atsinaujinimo būtina suprasti savo pažeidžiamą žmogiškumą“, – sako autorius.

Elektroninę Phil Vono muziką pasitelkia įvairiausios šokio bei teatro grupės bei filmų kūrėjai visame pasaulyje. Šiuo metu jis rašo muziką ir Vilniuje įsikūrusiam šokio teatrui „Okarukas“.

Per savo kūrybos metus kompozitorius išleido 14 albumų. Vėliausią jo solo albumą, įrašytą į dvigubą CD, 2019 m. Vilniaus knygų mugėje pristatys legendinė garso įrašų studija „Zona Records“.

Phil Von teatralizituota muzikos ir šokio mono spektalis yra Kauno galerijos „Post“, garso įrašų studijos „Zona Records“ ir Vilniaus šokio teatro „Okarukas“ bendras projektas.