Šeiko šokio teatras: šokio spektaklis-instaliacija kūdikiams LUMI | Klaipėdoje

  • Data: 2019 m. gegužės 17 d. 10:00
  • Vieta: Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, 91250 Klaipėda
  • Premjera: 2019
  • Trukmė: 180'

Renginys vyksta 10:00 ir 15:00.

Idėja, choreografija, apšvietimas, kostiumai – Dalija Acin Thelander
Muzika – Qillannguaq Q Berthelsen
Instaliacija, scenografija – Linas Kutavičius / Lightforms ir Dalija Acin Thelander
Atlikimas – Šeiko šokio teatras: Agnija Šeiko, Marija Ivaškevičiūtė, Inga Kuznecova, Oksana Griaznova, Mantas Černeckas, Erikas Žilaitis
Programavimas – Justas Bø
Prodiuserė – Vilija Bartašiūtė
Šalis – Lietuva
Amžius – Kūdikiams 0–12 mėn.
Trukmė – 3 val.

Sveiki atvykę į nežemišką ir paslaptingą LUMI pasaulį. Čia galite svajoti, klajoti ir sklęsti per fantazijomis apipintą šviesos pasaką, kur neregėti švytintys objektai ir užburiantys šokėjų judesiai atsako į kiekvieną prisilietimą bei judesį…

Projekte atsiribojama nuo kasdienių kūdikiams skirtos estetikos normų. Čia siekiama neįprasto potyrio, pasitelkus judesį ir šiuolaikinį šokį, kuriama įtraukianti atmosfera. Žiūrovai kviečiami laisvai judėti erdvėje, stebėti, tyrinėti aplinką, laiką leisti aktyviai arba ilsėtis.

Gerbdami individualius mažųjų ir juos lydinčiųjų poreikius ir laiką, reikalingą mėgautis potyriu, žiūrovus kviečiame atvykti kada patogiausia ir būti kiek norisi per visas 3 šokio spektaklio valandas.

ŠEIKO ŠOKIO TEATRAS – tai menininkų asociacijos „Žuvies akis“ iniciatyva 2012 m. įkurtas šiuolaikinio šokio teatras. Pagrindinis teatro tikslas yra populiarinti šiuolaikinio šokio žanrą Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Šio teatro spektakliai išsiskiria tarpdisciplinine kūryba, kuri jungia įvairias meno formas, kultūrinį paveldą.

Šeiko šokio teatro spektakliai apdovanojami bei nominuojami įvairiomis premijomis. Teatras nuolat ieško naujų raiškos būdų, intensyviai bendradarbiauja su įvairių disciplinų kūrėjais, menininkais. Spektakliai keliauja po šokio, meno, muzikos festivalius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. „PADI DAPI Fish“ kūriniai jau pabuvojo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Belgijoje, Čekijoje, Norvegijoje, Danijoje, Rusijoje ir Kinijoje. Teatro nariai dalyvauja tarptautiniuose Europos tinkluose (Kedja, Identity Move etc.).

Mažieji žiūrovai – nuo 0 iki 12 mėnesių amžiaus. Kiti žiūrovai – nuo 5 metų.
Organizatoriai prašo į instaliacijos aikštelę nesinešti maisto ir gėrimų. Mažyliams atsigaivinti – tik vanduo ir mamos pienas.
Batus salėje būtina nusiauti, didesnius nešulius – palikti specialiai tam paruoštuose krepšiuose.
Prašoma nefotografuoti, nefilmuoti. Laikas viduje skirtas kokybiškai pabūti kartu su mažyliu.

Daugiau informacijos: info@seikodancecompany.com, +370 672 29267

Bilietai: Nuo 8.20

Pirkti bilietus