„Play full“ repertuaras // Partneriavimas | Fornier Ortiz Bedoya

„Play full“ repertuaras
Šiame seminare bus dirbama su šokio frazėmis, jų konstravimu ir perkūrimu į naujas frazes. Užsiėmimų tikslas – lavinti ir stiprinti kūną tuo pačiu tiriant, kaip stuburo judesiai paveikia viso kūno judesius. Šis seminaras skirtas profesionalams, reikalinags pasiruošimas: patirtis dirbant ant žemės ir greitas naujų dalykų įsisavinimas.

„Nuo vieno iki dviejų” – Partneriavimo dirbtuvės
Pagrindinis šių dirbtuvių tikslas – ieškoti galimybių iš dviejų judančių kūnų sukurti vieną. Užsiėmimų metu dalyviai tiria, kaip skirtingos kontakto rūšys gali keisti dviejų kūnų dialogą. Taip pat bus ieškoma priemonių, padedančių vystyti aiškią fizinę komunikaciją, perteikiančią kodus ir tikslus. Naudodamas skirtingus senovinio beginklio kovos meno elementus, dėstytojas kvies kovos meną jungti su šokiu, įtraukiant darbo su partneriu aspektus ir naujo šokio žodyno kūrybinį procesą.

Pamokos vaizdo įrašas

Biografija
Fornier Ortiz – patyręs šokėjas ir dėstytojas iš Kolumbijos, šiuo metu gyvenantis Suomijoje. Pradėjęs savo karjerą nuo baleto, vėliau skyrė daug jėgų šiuolaikinio šokio technikai vystyti bei dalintis šia savo patirtimi su studentais. Baigęs Incoballet mokyklą Kolumbijoje, Fornier išvyko mokytis į Vokietiją ir Folkwango universitete baigė magistro studijas modernaus šokio srityje.

Savo profesionalios karjeros metu bendradarbiavo su daugeliu žymių Kolumbijos, Vokietijos, Suomijos ir Nyderlandų šiuolaikinio šokio choreografų, kaip kviestinis pedagogas nuolat dėsto įvairiose profesionaliose Europos šokio akademijose, veda kūrybines dirbtuves, profesinius mokymus ir meistriškumo pamokas įvairiuose šokio festivaliuose.

Fornier Ortiz Bedoya internetinė svetainė