Eksperimentinė anatomija | Amy Voris ir Natalie Garrett Brown

Eksperimentinė anatomija | A ir B lygiai

Eksperimentinė anatomija – tai kūno ir jo funkcijų nagrinėjimas per kūrybiškumo prizmę.
Skirtingos kūno sistemos bus nagrinėjamos skiriant atskirą pamoką:
1 pamoka – oda
2 pamoka – kaulai
3 pamoka – plaučiai ir kvėpavimo sistema
4 pamoka – širdis ir kraujotakos sistema
5 pamoka – jungiamieji audiniai

Eksperimentinė anatomija yra paremta trimis elementais: somatika, vizualumu ir patyrimu. Jų nagrinėjimas suteikia dalyviui galimybę priartėti prie įvairių šokio improvizacijos galimybių. Pamokose bus ugdomas jautrumas judesio kokybei bei judėjimo malonumo atradimas.

Seminarų tikslas yra išgauti individualius judesius kaip reakciją į pamokos metu gautas anatomijos žinias, atsirandančius dirgiklius ar pastebėjimus.

Biografija

Amy Voris – iš Mančesterio kilusi šokėja, , kurios kūryba yra paremta bendradarbiavimu ir į procesą orientuota veikla. Baigusi „Integrative Bodywork and Movement Therapy” mokymus, pastaruoju metu Amy tiria autentiškio judesio kaip choreografijos proceso metodiką ir bendradarbiauja su fotografu Christian Kipp, kompozitoriumi James Buchanan, apšvietimo dizainere Cath Cullinan.
Amy kartu su bendraminčiais yra įkūrusi sėkmingai veikiančias organizacijas „L219” bei ”aMigA eNterpRises”.

Daugiau nei dešimt metų A. Voris dirbo dėstytoja įvairiose aukštosiose mokyklose.
Natalie Garrett Brown yra vyriausioji šokio disciplinos dėstytoja Koventrio universitete, kur prisideda prie Scenos menų fakulteto koordinavimo ir su tuos susijusių mokslinių tyrimų. Natalie bakalauro ir magistro laipsnius įgijo Laban Centre of Movement and Dance, o daktaro laipsnį apsigynė Roehamptono univeristete.

Natalie yra redaktoriaus pavaduotoja leidinyje „Journal of Dance and Somatic Practices”, priklauso šokio edukacijos tyrimų redaktorių komitetui ir yra konferencijos „DanceHE” vicepirmininkė. Šiuo metu Natalie dirba su projektu flockOmania, kuris nagrinėja šokio, garso, vaizdo ir vizualiųjų menų bendradarbiavimo praktiką.