Waacking šokio stilius | Popping šokio stilius | Geni Lou

“Waacking” šokio stilius | Atviras lygis

Geni Lou Vasaros šokio mokyklos dalyviams pristatys „waacking” stiliaus pagrindus. Pamokų metu bus akcentuojama technika, improvizacija ir savito charakterio atskleidimas. Seminarų dalyviai intensyviai dirbs su su muzikalumu, performatyvumu. Dalyviai turės galimybę tyrinėti įvairius „wacking” šokio stiliaus elementus atlikdami paruoštas trumpas kombinacijas per improvizacinius pratimus.

“Popping” šokio stilius | Atviras lygis

Pirmosios „Popping” šokio stiliaus pamokos bus skirtos „popping” stiliaus technikos pagrindų ir metodų pažinimui. Seminarų metu bus nagrinėjama kaip šokyje išpildyti muziką, atrasti santykį su erdve ir ją tyrinėti panaudojant „waving, „animation” technikas. Daug dėmesio bus skiriama improvizacijai.

Pagrindinis Geni Lou siekis – suteikti galimybę kiekvienam dalyviui atrasti individualų judesį „popping” stiliuje bei išmokti judesiu išreikšti save.

Biografija

Geni Lou – gatvės šokio atstovė iš Kanados, kur savo karjerą pradėjo dar labai ankstyvoje paauglystėje, o būdama 17 metų jau dalyvavo konkurse „Hip Hop World Championship” Los Andžele. Vėlesniais metais Geni toliau mokėsi įvairių gatvės šokių stilių, atrasdama ypatingą susidomėjimą „waacking” ir „popping” stiliais. Ji turėjo galimybę mokytis pas tokius įtakingus šokėjus kaip Tyrone Proctor, Blak Kat, Samlam, Venom, Fon, Frank Boogie, Jr Boogaloo ir Poppin Pete. 2009 metais prisijungė prie Tyrone Proctor įkurtos „Imperial House of Wacking” komandos ir tapo pirmąja Montrealio grupės nare. Geni Lou pasirodė Toronte, Niujorke, Honkonge ir Bankoke, o poreikis keliauti, praplėsti akiratį ir įgyti naujos patirties lemė jos aktyvų dalyvavimą gatvės šokio kovose ir šokio seminaruose Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje. Geni Lou yra aktyvi kanadiečių gatvės šokių bendruomenės narė, dirba su „Bust a Move ir „Jack Of All Trades” organizacijomis Montrealyje bei gatvės šokių trupe „Bboyizm”.