AFRO ŠOKIS | ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS | Kingsley A. Odiaka

AFRO ŠOKIS „BAMIJO” | A ir B lygiai

„Bamijo” seminarų metų yra atskleidžiama įvairių Nigerijos liaudies šokių sintezė, kurios esmė – pajusti judėjimo džiaugsmą, sukeltą gyvos muzikos. Ypatingas dėmesys teikiamas Vakarų Nigerijos šokio stiliui „Egu Odum”, sukurtam švęsti kasdieninį gyvenimą ir šlovinti jį spalvingais „Igbos” genties apdarais.

ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS.
„KŪNAS. PROTAS.RITMAS” | Atviras lygis

Šiuolaikinio šokio seminaras „Kūnas, protas ir ritmas” yra pagrįstas kūno darbu išnaudojant visas jo išraiškos galimybes. Pagrindinis Kingsley A. Odiaka seminaro motyvas – „Mano kūnas yra mano istorija, mano oda ir organizmas turi atmintį”, kurio esmė – ieškoti būdų kaip sukurti kūno dualumą, atrasti jo opoziciją bei ieškoti daugialypės judesio išraiškos. Seminaro pamatą sudaro pagrindinės improvizacijos taisyklės – atkartojimas, jėga, takumas, ramybė ir nebūtis.

„Aš esu aš. Aš esu mano judesiai”

BIOGRAFIJA | Kingsley A. Odiaka

Kingsley A. Odiaka – šokėjas ir choreografas savo kūrybinį kelią pradėjęs gimtojoje Nigerijoje, kur mokėsi įvairių tradicinių šokio stilių. Vėliau K.A. Odiaka idėjų ir patirties sėmėsi tarptautiniuose šokio seminaruose ir festivaliuose, pradėjo aktyviai studijuoti Limóno, Risos Steinberg improvizacijos techniką, Kenjio Takagio modernų šokį bei Iñakio Azpillagos ir Peterio Jasko šiuolaikinį šokį.
Nuo 2007m. Kingsley A. Odiaka šoka šokių trupėje „Ijodee“.

2011m. kartu su Nigerijos šokio trupe „Wakajoo“ sukūrė spektaklį „ARUGBA – nešėjas“, o kitais metais pristatė mono-spektaklį „i ALONE“.

Šiuo metu Kingsley gyvena Diuseldorfe (Vokietija), yra šokių trupės „Tchekpo” šokėjas bei tradicinio Afrikos bei šiuolaikinio šokio dėstytojas, aktyviai dalyvaujantis tarptautinėje veikloje.