Arina Trostyanetskaya / BALETAS

BALETAS / A+B lygio, C lygio seminarai

Išlaikant tradicinę baleto pamokos struktūrą, seminarų metu dėmesys bus telkiamas į taisyklingą kūno „sustatymą“: neutralią dubens poziciją, aktyvų menčių darbą, taip pat bus nagrinėjama laisvai judančių sąnarių svarba judesio kokybei. Pamokos metu daug dėmesio bus skiriama muzikalumui ir atlikimo dinamikai, taip siekiant išlaisvinti ir išreiškti šokėjų individualumą.

Arina Trostyanetskaya baigė Vaganovos Baleto Akademiją Peterburge, Rusijoje. Neilgai trukus pradėjo ten dėstyti. Jos, kaip šokėjos ir pedagogės darbą, stipriai paveikė tokios asmenybės ir įvairių disciplinų mokytojai kaip Laura Bernasconj, Kevin Cregan, Yannick Sempey, Amy Raymond, Allyson Way ir daugelis kitų.

BIOGRAFIJA

Arina Trostyanetskaya, pabaigusi Vaganavos Baleto akademiją, pradėjo dėstyti modernų šokį Vaganovos Akademjoje ir Baleto Mokykloje. 2009 metais Arina prisijungė prie Nyderlandų šokio teatro 2, kur jai teko galimybė dirbti su geriausiais pasaulio choreografais: Jiří Kylián, Hans van Manen, Paul Lightfoot, Sol León ir Ohad Naharin. Tuo metu susidomėjusi choreografija, ji pati pradėjo kurti choreografines miniatūras. 2012 – 2015 metais ji šoko Danų šokio teatre „Dansk Danseteater“. Pasak Arinos, čia ji susipažino su skirtingais išraiškos stiliais: neoklasika, pantonima, groteska, ekspresionizmu ir šiuolaikiniu. Svarbiausi jos sukurti spektakliai: „A big ballet in the village of Peremilovo“ ( “Danish Dance Theatre”), „Goodbye Prince Charming” ir „A farewell lullaby” (“Lucent Dance Theater”). Arina jau yra dėsčiusi Stokholmo Baleto Akademijoje, Dansehallerne ir Pantomine Ballet Kopenhagoje, Vaganovos Baleto Akademjoje, Boriso Eifmano Baleto Akademije Peterburge ir kitur.

 

 

Nuotraukos, iš Arinos vedamų baleto pamokų „Vasaros šokio mokykloje’17“ yra čia...