Florencia Demestri & Samuel Lefeuvre / KŪRYBINĖ LAB.

KŪRYBINĖ LABORATORIJA „bending reality“ / Atviras lygis

Tyrinėjimas

Tyrinėjimas Florencia ir Samuelis mokys naudoti fantazija ir vaizduote grįstus choreografinius įrankius. Kaip vaizdai ir potyriai nulemia mūsų šokį? Kokia technika gali mums padėti pasiekti norimą vaizdą? Tyrinėjant skirtingas fizines būsenas, kurias Florencia ir Samuel naudoja savo choreografijoje, palaipsniui bus pereinama prie labiau asmeniškų potyrių, kad kiekvienas dalyvis galėtų pasinerti į savo vaizduotę ir vystyti autentišką ir orginalią šokio judesio kokybę.

 

 
BIOGRAFIJOS

Florencia Demestri nuo 2003 metų gyvena ir kuria Briuselyje. Nuo to laiko ji dirbo su daugybe šokio trupių: Les Ballets C de la B (Lisi Estaras), Charleroi Danses (Michelle Anne De Mey), Enclave Dance Company (Roberto Olivan), Finger Six collective, David Zambrano ir Groupe ENTORSE. Taipogi ji dirba ir prie savo projektų: 2007 m.  „The Last Days Project“ kartu su Claudio Stellato, 2010 m. „Do you love me” bendradarbiaujant su Pier Giorgio Milano ir 2012 m. jos solo pasirodymas „Olga“ , kurtas kartu su Samuel Lefeuvre.

Samuel Lefeuvre gimė 1981 metais Vire, Prancūzijoje. Po šokio studijų Caene ir CNDC Angere (Prancūzija), Samuel persikelė gyventi į Briuselį, ten šoko trupėse: Compagnie Michèle Anne De Mey ir Ballets C de la B. Besiruošiant spektakliui „Wolf“ (chor. Alain Platel) jis susipažino su Franck Chartier ir Gabriela Carrizo, kurie vėliau jie pakvietė Samuel prisijungti prie „Peeping Tom“ komandos dalyvauti spektakliuose „Le Salon“ ir „Le Sous-Sol”. Nuo 2007 metų jis bendradarbiauja su muzikantu Raphaëlle Latini, su kuriuo drauge jie įkūrė grupę ENTORSE. Samuel taip pat dažnai bendradarbiauja su Julie Beres, kuria savo pasirodymus (solo spektaklis „monoLog“, kartu su Florencia Demestri), dėsto ir veda šokio ir choreografijos seminarus ( La Raffinerie Briuselyje, Deltebre Dança Ispanijoje).

 

 

Ištrauka iš spektaklio „Le Terrier“, kurį Florencia ir Samuel pristatė Vilniuje „Naujoje Baltijos šokio’18“ festivalio metu: