Douglas Becker / BALETAS

Dance as a Central Activation of Possibility

A+B lygio, C lygio seminarai

Seminare vystysime ryšį tarp galvos, pečių, rankų ir kojų, baletą vertinant kaip meną, kaip sistemą, kaip kintančią architektūrą. Atkreipsime dėmesį į vidinę kūno mechaniką, kuriamą priešingų taškų. Skiriant dėmesį muzikalumui geriau suprasime tempus ir ritmus.

Į baleto seminarą dalyviai kviečiami žiūrėti kaip į bendradarbiavimo aplinką, kur esamuoju laiku gaunama nauja informacija ir žinios apie judantį kūną, siejant su forma ir istorija. Profesionalų lygio seminare greta paruoštų kombinacijų mokymosi patyrinėsime  improvizacijos technikas, sistemas, judesio pėdsakus.

BIOGRAFIJA

Douglas Becker (Belgija) yra laisvai samdomas choreografas ir pedagogas, baleto ir šiuolaikinio šokio sandūroje dirbantis daugiau kaip keturis dešimtmečius. Jo patirties ir tyrimų laukas apima naujų formų ir naujų mąstymo būdų apie šokį mokymą, mokymąsi, kūrimą ir nagrinėjimą. D. Becker šoko tokiose kompanijose, kaip Joffrey Ballet Niujorke, The National Ballet of Canada, the Dallas Ballet.

Jis buvo pagrindinis solistas Frankfurt Ballet trupėje, vadovaujamoje William Forsythe, kurio spektaklius Douglas atstatė šokio trupėms ir teatrams visame pasaulyje. D. Becker kurti spektakliai yra rodomi tokiose scenose, kaip Belgium’s Royal Flemish Theatre, Switzerland’s Grand Théâtre de Genève ir Grenoblio bei Nansi choreografijos centruose Prancūzijoje. Nuo 1997-ųjų jis yra vizituojantis fakulteto narys P.A.R.T.S. mokykloje Briuselyje, New York University Tisch School of the Arts, The University of California at Irvine, Nacionalinėse Liono bei Paryžiaus konservatorijose ir kitur.

Douglas Becker internetinis puslapis yra čia.