Helder Saebra ir Emily McDaniel / KŪRYBINĖ LABORATORIJA

Kūrybinė laboratorija „innercore“

B+C lygio seminarai

Pradėsime sutelkdami dėmesį į organiško judėjimo būdus, į energijos naudojimą ir perdirbimą, išlaikant nenutrūkstamą judesio tėkmę ir palaipsniui kylant nuo grindų. tuo pat metu tyrinėsime su rizikos, pasitikėjimo, instinkto ir greičio sąvokas. Kinetinės jėgos ir anatomijos suvokimo panaudojimas leis mums pasiduoti savo fizinei ir išorinei sąmonei, sujungiant tai, ką kontroliuojame ir tai, ką tiesiog stebime ir/arba leidžiame įvykti. Vėliau išmėginsime fizinius, teatrinius ir vaizdiniais paremtus uždavinius. Pasinersime į skirtingas judesio kokybes, vystysime, transformuosime naujas idėjas ir repertuarinę medžiagą, analizuosime savo pačių asmeninę judesio kalbą, patirtis ir intuiciją bei plėsime savo galimybių ribas.

 

BIOGRAFIJA

 

Helder Seabra, kilęs iš Portugalijos, išsilavinimą įgijo Ginasiano ir P.A.R.T.S šokio mokyklose. Per pastaruosius  12 metų dirbo Ultima Vez (choreografas Wim Vandekeybus) ir Eastman (choreografas Sidi Larbi Cherkaoui) šokio trupėse kaip atlikėjas, asistuojantis choreografas ir mokytojas tiek Belgijoje, tiek kitose šalyse. Helder įkūrė ir šokio trupę HelKa vzw, kuri tapo jo platforma kūrybai, pasirodymams spektakliuose ir edukacijai lokaliu bei tarptautiniu mastu.

 

Emily McDaniel baigė Booker T. Washington Performing and Visual Arts mokyklą Dalase, Teksase ir SUNY Purchase šokio konservatoriją Niujorke, yra NFAA YoungArts laimėtoja šokio/choreografijos srityje. Baigusi mokslus, Emily tobulinosi seminaruose ir pasirodė tokiuose festivaliuose kaip Impulstanz, b12, Catch8 ir Gaga intensive. Kaip atlikėja šoko Adam Barruch, Brian Brooks, Larry Keigwin, Lar Lubovitch, Ohad Naharin, Stephen Petronio, Helder Seabra, Cally Spooner, Takehiro Ueyama, Kate Wallich, Ellis Wood, Doug Varone ir Nicole Von Arx darbuose. Šiuo metu asistuoja Helder Seabra projekte 1,2,3,4 trupei MAD Company Sankt Peterburge.

Anksčiau vestų Helder seminarų video galite rasti čia:

video – festivalyje B12 Berlyne

video – Reso-workshop Lione

video – Šiuolaikinio šokio centre Kiolne