BACK HOME / Lukas Karvelis / KŪRYBINĖ LABORATORIJA

Atviras lygis

Seminaro metu Lukas Karvelis kviečia tyrinėti kūno galimybes pasitelkiant improvizaciją. Skirtingos užduotys padės atrasti vis atsinaujinantį judesį. Daug dėmesio bus skirta ne tik individualiam darbui, bet ir kontaktinei improvizacijai. Kaip išgirsti kito žmogaus kūno kvėpavimą? Šokių salė taps žaidimų aikštele, kur visi yra kviečiami eksperimentuoti ir juoktis.

Lukas ves du seminarų ciklus: trumpesnį rugpjūčio 16-18 dienomis ir ilgesnį – rugpjūčio 20-24 dienomis. Dalis informacijos juose kartosis, tad siūlome rinktis vieną iš jų.

BACK HOME | Jauni lietuvių kūrėjai dalinasi patirtimi iš užsienio

Dance.lt Summer Intensive mokytojų gretas kasmet papildo jaunosios kartos lietuvių kūrėjai, šokio besimokantys užsienyje. Šįkart patirtimi dalinsis Lukas Karvelis.

BIOGRAFIJA
Lukas Karvelis yra dirbęs su žymiais choreografais, tokiais kaip Marina Mascarell, Jiri Kylian, Antoninas Comestaz, „Alleyne Dance“ trupe, Cayetano Soto. Jis mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiulrionio menų mokykloje, o vėliau baigė „Codarts“ menų universitetą Nyderlanduose. 2015–2018 m. kaip kūrėjas rezidavo „Performance Bar“ Roterdame. 2017 m. gavo stipendiją iš choreografo J. Kylian. Tais pačiais metais dalyvavo AI17 šokio festivalyje Toronte, Kanadoje. Rengė kūrybinį projektą su dizainere Youjia Jin Paryžiaus mados savaitėje 2017-aisiais. 2018 m. gavo 2 vietos prizą ir video prizą Štutgarte vykstančiame „Solo-Tanz“ konkurse. Tais pačiais metais dalyvavo festivalyje „Lucky Trimmer“ Vokietijoje ir šokio platformoje Berne, Šveicarijoje. Praeitą pavasarį su mainų programa aplankė Niujorke esančią Alvino Ailey šokio mokyklą.

Luko improvizacijos video yra čia. Jo kurto spektaklio „Blank Spots“ spektaklio trumpas video yra čia.