Roser López Espinosa / ŽEMĖS TECHNIKA, KŪRYBINĖ LABORATORIJA

Floorwork, Partnering and Creation Tools / C lygis

Šis seminaras siūlo į floor-work ir partneringą pažvelgti žaismingai ir techniškai. Čia derės fiziškumas, švelnumas, bendradarbiavimas ir vaizduotė. Judesiui naudosime artikuliuotą, minkštą, vikrų, greitą, įvairiapusį ir stiprų kūną. Vedami stuburo kuriamų judesių (išlenkimų, spiralių, sukimų, bangų), floor-work’e ridensimės, slysime, naudosime akrobatinius elementus, šuolius. Atliksime partneringo pratimus nagrinėdami svorio pernešimą, judesį erdvėje ir grupės pajautimą jos veikimą. Praktiškai dirbsime su kirtingais akių lygiais, tikslumu ir žaismingumu.

BIOGRAFIJA

Roser López Espinosa (Ispanija) išsilavinimą įgijo MTD / High School of Arts of Amsterdam. Ji laimėjo danceWEB stipendiją Impulstanz festivalyje Vienoje ir treniravosi su buvusiu Olimpinės gimnastikos treneriu Jaume Miró. Roser dirbo su tokiais choreografais, kaip Àngels Margarit, Cesc Gelabert, Pere Faura, Iago Pericot, kino kūrėju Isaki Lacuesta Barselonoje, su Katie Duck ir Marta Reig Torres Nyderlanduose bei kitais. Jos kūryba yra sulaukusi tarptautinio pripažinimo ir ne vieno apdovanojimo. Kaip kviestinė choreografė ji dirba tokiose tarptautinėse šokio kompanijose kaip Skånes Dansteater (Švedija) ir Conny Jansen Danst (Nyderlandai). Roser taip pat yra kviestinė mokytoja tarptautiniuose šokio centruose, bendradarbiauja su cirko kompanijomis Circ Pànic (Katalonija) ir Cie XY (Prancūzija). Roser López Espinosa kaip partnerė kuria LA Caldera centre ir yra reziduojanti menininkė Mercat de les Flors teatre Barselonoje.

Seminaro pristatomasis video yra čia.

Roser kurtų spektaklių video: „Lowland“ (2013), „The Flock (2016)„November“ (2017, kuriame ji pati šoka), naujai kuriamas spektaklis „Trama“ (2019).