Vakarinė programa

Antradienis (rugpjūčio 20 d.) 20 val – Pokalbių vakaras, Menų Spaustuvės kavinė (I aukštas), viešas nemokamas renginys

Kviečiame į susitikimą su Dance.lt Summer Intensive’19 mokytojais: Douglas Becker, Roser López Espinosa, Clementine Deluy, Helder Seabra, Emily McDaniel, Luku Karveliu. Susipažinkite, išgirskite mokytojų prisistatymus bei užduokite rūpimus klausimus.

Trečiadienis (rugpjūčio 21 d.) 20 val – Tibetietiškų dubenėlių garso meditacija, Menų Spaustuvės III studija, tik seminarų dalyviams

Tai atsipalaidavimo ir gydymo būdas, kai grojama įvairių dydžių dubenėliais, bei tibetietiškais varpeliais, šalia ar ant žmogaus kūno. Meditaciją ves Egidijus Šeštokas.  Turėti kilimėlį, pleduką ir kojines.

Ketvirtadienis (rugpjūčio 22 d.) 19.30 val – Dance Dance Dance!, Menų Spaustuvės III studija, viešas nemokamas renginys

Po visos dienos seminarų kviečiame atsipalaiduoti ir šokti be jokių taisyklių. Šiame šokių vakarėlyje galėsite daryti bet ką. Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Būtent todėl pasinaudokite proga ir paleiskite savo kūną į šokio kelionę. „El Chico Fuendre“ pasirūpins kelionės muzika.

Penktadienis (rugpjūčio 23 d.) 20 val – „Lietuvos šokio kūrėjų portretai: Rūta Butkus ir Martynas Rimeikis“ filmo premjera, Menų Spaustuvės kišeninė salė (I aukšte), viešas nemokamas renginys

Kasmet kuriamos dokumentinės apybraižos, pristatančios Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjų ir atlikėjų asmenybes, jų vykdomą kūrybinę veiklą, Lietuvos šokio istorijai svarbius įvykius ir akimirkas. Šiemet pristatomų filmų dėmesio centre – baleto artistas ir kūrėjas Martynas Rimeikis bei šiuolaikinio šokio menininkė Ruta Butkus.

Šeštadienis (rugpjūčio 24 d.) 20 val – Renginio uždarymas, Menų Spaustuvės III studija, viešas nemokamas renginys

Šokio seminarų dalyviai trumpuose pristatymuose pasidalins, ko mokėsi per intensyvius seminarus, o vakaro pokalbiams ir šokiams persikelsime į Menų spaustuvės kavinę.