Šiemet „Summer Dance Intensive Vilnius“ vėl kviečia vasarą užbaigti nuostabiuose šokio seminaruose su pasaulyje pripažintais mokytojais – choreografais rugpjūčio 19 – 27 dienomis. Tad išsirinkite jums labiausiai patikusius MOKYTOJUS, SEMINARUS, pasitikrinkite jų TVARKARAŠTĮ ir susitinkame rugpjūtį salėje!

Registracija į seminarus šioje NUORODOJE. Visi seminarai vyks anglų kalba.


„Summer Dance Intensive Vilnius“ yra didžiausias edukacinis šiuolaikinio šokio renginys Lietuvoje, skirtas šokio profesionalams bei mėgėjams, rengiamas kasmet nuo 2000 m. Programa vyksta vasaros pabaigoje, rugpjūčio mėnesį, Vilniuje. Kiekvienais metais dalyviams siūlomos šiuolaikinio ir klasikinio šokio pamokos, turiningos paskaitos, vedamos uždegančių šokio pedagogų iš įvairių pasaulio šalių.

Pagrindiniai projekto tikslai: kelti profesinio meistriškumo lygį ir lavinti meninius gebėjimus šokio profesionalams ir studentams, teoriniuose, praktiniuose, kūrybiškumą skatinančiuose seminaruose, vadovaujamuose savo srities specialistų iš viso pasaulio; sudominti ir supažindinti su skirtingomis šiuolaikinio šokio praktikomis kuo didesnį ratą mėgėjų, skirtingų sričių judesio praktikų specialistų.

Vasaros šokio mokyklos visame pasaulyje yra aktualūs ir populiarūs renginiai, kurie pritraukia daug skirtingos kvalifikacijos dalyvių. Kiekvienam šokio srities atstovui yra svarbu plėsti savo žinių lauką, akiratį, semtis įkvėpimo, įgauti naujų patirčių ir nuolatos kelti savo kvalifikaciją. Programa „Summer Dance Intensive Vilnius“ yra puiki proga visa tai padaryti Lietuvoje.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.