> Projektai > Naujasis Baltijos šokis > Naujasis Baltijos šokis'15
„Interviu su Madona“
Kristīne Vismane | Latvija
Gegužės 8 d. 21:00. Menų spaustuvė, Kišeninė salė
Bilietai:Tiketa.lt
Idėja, choreografija, atlikimas – Kristīne Vismane
Idėja, scenografija, vaizdo menininkas – Epp Kubu
Idėja, kompozitorius, gyva muzika –Jekabs Nimanis
Produkcija – Zane Estere Gruntmane
Šviesos – Krisjanis Strazdits
Techninė pagalba – Karlis Lapins
Atstovė žiniasklaidai – Zanda Senkova
Produkcijos asistentai: Linda Krumina, Lina Sarma
Prodiuseris – „Pigeon-Bridge“
Koprodiuseris – Sõltumatu Tantsu Lava (Estonia)
Partneris – „Koka Riga“
Parama: PXB, „Pupu Maiss“, cafe „Tvaiks“, „Tritone Studio“
Finansinė parama: Latvijos valstybinis kultūros sostinės fondas, Estijos valstybinis kultūros sostinės fondas, Šiaurės ir Baltijos šalių mobilumo programa, Rygos miesto tarybos Švietimo, kultūros ir sporto departamentas
Premjera: 2014 m.
Duration: 50 min.
Spektaklis „Interviu su Madona“ paremtas pokalbiais su vienišomis motinomis iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Jame nagrinėjamos temos – šeimos vaidmuo ir tėvų įtaka vaikams. Choreografė poetiškai kuria dialogą tarp žiūrovų, tėvų ir savęs. Dialogas dažnai persipina su monologu, užduodami retoriniai klausimai. Spektaklis balansuoja tarp dokumentikos ir vaizduotės, nuožmios kūrybos ir paprastumo, šventumo ir kasdieniškumo.
Interview with Madonna. TRAILER
Kristīne Vismane – choreografė ir atlikėja, gyvenanti ir dirbanti Latvijoje. 2011 m. Latvijos kultūros akademijoje įgijo menų bakalauro laipsnį, specializavosi šiuolaikinio šokio choreografijos programoje, dalyvavo keliose šokio mokymo programose užsienyje. Ji dirba kaip laisvai samdoma choreografė ir šokėja įvairiuose šokio projektuose Latvijoje, taip pat moko šiuolaikinio šokio meno. Bendradarbiauja su teatro, vaizduojamojo meno, muzikos ir šokio atlikėjais. 2013 m. Kristīne buvo nominuota Latvijos teatro metų apdovanojimui. Savo solo darbuose „Zeir“ ir „Interviu su Madona“, kurie 2014 m. buvo pristatyti Rygoje ir Niujorke, choreografė nagrinėja mažus ir didelius gyvenimo dalykus. Jai choreografija – gyvenimo būdas, įkvėpimo šaltiniai – kasdienybė ir naujos pažintys.
Epp Kubu nuotrauka