> Projektai > Naujasis Baltijos šokis > Naujasis Baltijos šokis'15
,,Keturiomis rankomis“
ID šokio projektas | Baltarusija / Ukraina
Gegužės 9 d. 19:30. Lietuvos nacionalinis dramos teatras. Mažoji salė
Bilietai:Tiketa.lt
Idėja, choreografija, šokis: Inna Aslamova (Baltarusija), Daniil Belkin (Ukraina)
Garsas – Ion Сoroi (Rumunija)
„Keturiomis rankomis“ pristatomas kaip Europos šiuolaikinio šokio tinklo „Aerowaves“ bei Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lenkijos šokio festivalių mainų projektas.
Premjera: 2014 m.
Trukmė: 30 min.
Pradėdami kūrybinį procesą sąmoningai nesirinkome temos savo spektakliui. Leisdami kūnui pačiam pajusti judesį tarpusavyje keitėmės idėjomis, kol išrinkome vieną. Ji tapo tarsi vizualiniu ir emociniu raktu, lėmusiu tolesnę eigą. Mes jos nesuformulavome, nes norime, kad žiūrovas turėtų visišką laisvę suvokti šį kūrinį taip, kaip pats nori.
Frazės, kurias išgirsite spektaklyje: „Turi susikaupti. Nelauk. Paleisk visai tai.“
Inna Aslamova – šokėja, choreografė ir mokytoja, šiuolaikinės šokio trupės „Quadro“ vadovė. Nuo 2001 iki 2007 m. ji buvo Šiuolaikinio šokio skyriaus vedėja Vaikų šokio mokykloje Gomelyje. Tai buvo pirmas toks eksperimentas Baltarusijoje. Choreografė pristatė savo darbus tarptautiniuose festivaliuose Baltarusijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Švedijoje, Moldovoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Pietų Korėjoje, Vokietijoje ir Slovakijoje. I. Aslamova buvo apdovanota specialiu Tarptautinio moderniosios choregrafijos festivalio prizu Baltarusijos mieste Vitebske. 2004 m. ji laimėjo choregrafų varžybas Vaikų baleto festivalyje „BBF-4“ Daugpilyje, Latvijoje. Ji taip pat inicijavo ir organizavo daug šokio ir meno renginių Baltarusijoje.
Daniilas Belkinas – šokėjas, choreografas ir mokytojas. Baigė mokyklą „Other Dances“, „Potoki“ šokio teatre (2002–2010 m.) ir Dniepropetrovsko valstybiniame cirke dirbo šokėju bei choreografu, kultūros centre „Rio club“ – meno vadovu. Nuo 2002 m. dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose projektuose: „Kings and Queens and other Bosses“ (Ukraina, Švedija, Baltarusija, Moldova), „Connections“ (Ukraina, Moldova), „Simple Things“ (Ukraina, Moldova), „Free Dance“ (Ukraina, Prancūzija), „Ukraine is point G“ (Ukraina), „Home“ (Ukraina, Švedija, Baltarusija, Moldova), „Keturiomis rankomis“ (Ukraina, Baltarusija).
Dirbdami kartu su švedu Benno Voorhamu, Inna ir Daniilas rado bendrų profesinių pomėgių ir bruožų. Spektaklis „Keturiomis rankomis“ tapo pirmuoju jų bendradarbiavimo rezultatu.
Sergey Zhdanovich nuotraukos