AEROWAVES ir Lietuvos šokio informacijos centras kviečia teikti paraiškas!

Vienas svarbiausių Europos šiuolaikinio šokio tinklų AEROWAVES kviečia kūrėjus teikti paraiškas programai Twenty19 ir gauti galimybę pristatyti savo darbą kasmetiniame festivalyje Spring Forward Festival, kuris 2019 m. įvyks Prancūzijoje.

Kodėl svarbu dalyvauti. Dalyvavimas Aerowaves programoje suteikia jauniesiems choreografams išskirtinę galimybę pristatyti savo kūrybą ir vardą tinklo partneriams iš 33 Europos šalių, kurie dalyvauja darbų atrankos procese. Norintiems pradėti tarptautinę veiklą, dalyvavimas Aerowaves programoje turėtų būti vienas iš prioritetų. Gintarė Masteikaitė, Lietuvos šokio informacijos centro direktorė.

Paraiškų teikimo terminas: 2018 m. rugsėjo 14 d.

Šiuolaikinio šokio tinklas AEROWAVES vienija šokio organizacijas iš trisdešimt trijų Europos šalių. Lietuvos šokio informacijos centras yra vienas iš tinklo partnerių ir programos vykdytojų, atstovaujantis Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjus tinkle.

Visą informaciją apie programą ir paraiškų teikimą galite gauti: el. paštu gintare@dance.lt arba telefonu +370 5 2040835.

Paraiškos forma ir informacija apie AEROWAVES programą

@Yana Lozeva

Skaityti daugiau