DANSEMA: Mozaika. Šiuolaikinio šokio spektaklis 0 – 3 metų vaikams. Kelmėje

  • Data: 2020 m. kovo 1 d. 11:00
  • Vieta: Kelmė, Kelmės kultūros centras
  • Trukmė: 35 min. + 15 min. po spektaklio mažieji kviečiami pažaisti su šokėjais

Сhoreografė – Birutė Banevičiūtė
Šokėjai: Agnė Ramanauskaitė, Marius Pinigis, Mantas Stabačinskas, Giedrė Subotinaitė
Kompozitorė – Rasa Dikčienė
Šviesų dailininkas Aurelijus Davidavičius
Dramaturgė- konsultantė Ingrida Gerbutavičiūtė

Kaip atrodo mažo vaiko aplinkinis pasaulis? Jis apvalus geltonas ar kampuotas mėlynas? O gal pailgas žalias, tuščiaviduris, bet minkštas?

Mažų vaikų aplinkinio pasaulio pažinimas prasideda nuo įvairių geometrinių formų (kubo, rutulio, kūgio) ir spalvų (žalios, raudonos, geltonos, mėlynos, oranžinės). Įvairias geometrines formas ir spalvas spektaklio kūrėjai dėlios tarsi mozaiką, virsdami vaikams atpažįstamomis daržovėmis – morka, pomidoru, agurku, o kartais neatpažįstamais grybais, vaisiais, gėlėmis. Keliaudami per atskirus vaiko raidos etapus, šokėjai tarsi vaikai iki vienerių metų šliaužios, ropos, spyruokliuos, eidami antruosius metus – plekšnos, eis, bėgs, o sulaukę trijų – šuoliuos, slapstysis ar suksis. Šiuos vaiko judesius ir judėjimą lydės specialiai šiam spektakliui sukurta muzika, parenkant aukštus, paprastus tokio amžiaus vaikams priimtinus garsus ir jų derinius.

„Mozaikoje“ mažieji žiūrovai nenuobodžiaus – čia bus kaitaliojamas žiūrėjimo veiksmas ir judesių atlikimas, žinant, jog tokio amžiaus vaikai dėmesį gali koncentruoti vos kelioms minutėms.

Daugiau informacijos: www.dansema.lt

 

Bilietai: Nuo 5,00 €

bilietas reikalingas ir pačiam mažiausiam spektaklio žiūrovui | bilietus platina Tiketa (pirkti internetu)